Fijn je te leren kennen!

Onze missie

InterMedia heeft de missie om de regionale en lokale ondernemer op een no-nonsense manier te begeleiden in de wereld van off- en online communicatie. InterMedia is een sparringpartner voor ondernemers die hun business on- en offline willen laten groeien.

Onze visie

We geloven in een goede combinatie van off- en online communicatie.

Vandaag de dag is het noodzakelijk om bricks en clicks op de juiste manier met elkaar te laten "praten".

Ons team

De combinatie van sterke regionale merken met een duidelijke meedenk-mentaliteit en no-nonsens aanpak van onze communicatiespecialisten zorgt voor een hoge kwaliteit en service.

Filip Aerts

Filip Aerts

Zaakvoerder

T 011 76 77 18

filip@intermedia.be

Mariette Verboven

Mariette Verboven

Account manager

T 0478 41 28 18

mariette@intermedia.be

Nele Oosters

Nele Oosters

Account manager

T 0492 40 76 17

nele@intermedia.be

Joeri Tuijaerts

Joeri Tuijaerts

Account manager

T 0485 55 59 53

joeri@intermedia.be

Wim Foets

Wim Foets

Account manager

T 0474 05 49 40

wim@intermedia.be

Greetje Maes

Greetje Maes

Account manager

T 0472 21 18 43

greetje@intermedia.be

David Aendekerk

David Aendekerk

Account manager

T 0472 17 67 77

david@puurmagazine.be

Frederic Comhair

Frederic Comhair

Account manager

T 0471 85 21 03

frederic@intermedia.be

Kelly Lambrechts

Kelly Lambrechts

Account manager

T 0476 82 12 20

kelly@intermedia.be

Cin De Bock

Cin De Bock

Grafisch vormgever

T 011 76 77 18

ontwerp@intermedia.be

Ellen Claesen

Ellen Claesen

Grafisch vormgever

T 011 76 77 18

ontwerp@intermedia.be

Lies Gaethofs

Lies Gaethofs

Grafisch vormgever

T 011 76 77 18

ontwerp@intermedia.be

Lisa Put

Lisa Put

Digital guru

T 011 76 77 18

lisa@intermedia.be

Niki Thomassen

Niki Thomassen

Director InterMedia Digital

T 0474 77 99 02

niki@intermedia.be

Contacteer ons

InterMedia
Hondstraat 18
3582 Koersel, België
T 011 76 77 18
F 011 78 11 19
info@intermedia.be